FAIR PLAY CUP őszi körzeti torna lányok-Balassagyarmat

2015. november. 12., 20:44   |

Október 19-én hétfőn folytatódtak a Fair Play Cup őszi körzeti tornáinak küzdelmei. Balassagyarmaton hat leány csapat mérte fel hol tartanak a felkészülésben a 2015-2016 évi középiskolai labdarúgó programban. Öröm volt látni, ahogyan a szebbik nem képviseletében pályára lépő hölgyek küzdöttek a pályán, szinte nem volt elveszett labda. A B jelű csoportban teljes keresztbeverés volt és a gólarány döntött a helyosztó során melyik csapat vívhatja a döntőt Az „A” jelű csoportot veretlenül nyerő győztessel. Utóbbiak a döntőt is behúzták, ezzel egy lépést tettek arra, hogy ismét a megyei döntő megmérettetésének résztvevői lehessenek. Erre természetesen a legtöbb többi csapatnak is van esélye.   A Torna eredményei:   „A” csoport                                                   „B” csoport   BBogarak             - Szent Imre 1-0                          Szent-Györgyi  - Szondi           1-2 BBogarak             - Ridens       2-0                          Szent-Györgyi  - Királylányok 3-1 Szent Imre            - Ridens       2-0                          Királylányok    - Szondi           2-0   A csoportok végeredménye: 1. BBogarak        6 pont                                            1. Szent-Györgyi   3 pont (4-3) 2. Szent Imre      3 pont                                             2. Királylányok     3 pont (3-3) 3. Ridens             0 pont                                            3. Sondi                3 pont (2-3)     Helyosztók: Ridens – Szondi 0-0 (hétméteresekkel: 1-2) Királylányok – Szent Imre  2-1 BBogarak – Szent-Györgyi 2-0 A torna végeredménye: 1. BBogarak (Balassi) 2. Szent-Györgyi 3. Királylányok (Mikszáth) 4. Szent Imre 5. Szondi 6. Ridens     A mellékelt fotón a torna győztes csapata és néhány mérkőzésjelenet látható. [gallery columns="5" ids="32476,32479,32481,32482,32484,32487,32489,32491,32494,32497,32500,32503]