Megyei III. osztályú bajnokok rájátszása – Nógrádsipek

2016. július. 02., 11:11   |

Az Ipolytarnóc SE lett az abszolút bajnok!

A Nógrád megyei III. osztályú bajnokság három csoportjának bajnokcsapatai keletről: Felsőtold, Középről: Ipolytarnóc, Nyugatról az Ősagárd mérkőztek meg, egynapos torna keretében, hogy eldöntsék a harmadik vonal abszolút bajnoka címet. A megyei Igazgatóság szervezésében lezajlott torna házigazda szerepét a Doboskút SK Nógrádsipek csapata vállalta fel. A házigazda egyesület vezetői, aktivistái mindent elkövettek annak érdekében, hogy a rendezvényről valamennyi résztvevő kellemes emlékekkel távozhasson. A visszajelzések alapján ez sikerült is nekik. A rájátszás eredményei: Ipolytarnóc SE – Cserhát TSE Felsőtold 1-1 (büntetőkkel 4-5) Ősagárd LK – Ipolytarnóc SE                  1-3 Ősagárd LK – Cserhát TSE Felsőtold      1-1 (büntetőkkel 3-5) Végeredmény: 1. Ipolytarnóc SE 4 pont, 2. Cserhát TSE Felsőtold 2 pont, 3. Ősagárd LK 2 pont.   A mérkőzéseket követő ünnepélyes eredményhirdetés keretében az Igazgatóság munkatársaitól a bajnokcsapatokon kívül a harmadik vonal második és harmadik helyezettjei, továbbá a csoportok gólkirályai vehették át érmeiket és a különdíjakat.   A nap befejezéseként a házigazda Nógrádsipekiek egy estebéddel látták vendégül a résztvevő csapatokat és a meghívott vendégeket.   [gallery columns="6" ids="72787,72790,72793,72796,72798,72801,72803,72804,72805,72807,72810,72811,72813,72814,72817,72820,72823,72824]